strojové vyšívanie

Copyright © 2011 Jakama • All rights reserved
WebSite - Slovensky
Internetový obchod
Pre Vaše pohodlie nakupovania je tu internetový obchod JAKAMA-ESHOP


Aktuálne
Výroba a predaj krstových košielok (MO, VO) aj s vyšitím mena a dátumov.

Košieľky na krst
Twitter
Facebook
PageRank ikona zdarma

Vyšívanie

Jakama / VYŠÍVANIE

POSTUP PRE REALIZÁCIU VYŠÍVANIA:

Krok 1. LOGO
Zákazník nám dodá logo, o ktoré má záujem najlepšie vo formáte CDR, AI, prípadne vektorové PDF pre najvyššiu kvalitu výšivky. Vyšívací program je možné zhotoviť aj z formátu JPG a BMP, no musí mať maximálne možné rozlíšenie.

Krok 2. CENOVÁ PONUKA
Ak máme logo, môžeme vyhotoviť cenovú ponuku, ktorú pri osobnom kontakte predložíme zväčša ihneď. Pri elektronickom kontakte (e-mail) zasielame do 24 hodín.

Krok 3. OBJEDNÁVKA
Ak je zákazník s cenou spokojný, zašle nám záväznú objednávku.

Krok 4. VZORKA
Na základe objednávky, vytvoríme z dodaného loga vyšívací program, ktorý pri kusovej výrobe priamo zadávame do výroby. Ak sa jedná o sériovú výrobu t. j. 100 a viac kusov, vytvoríme pre zákazníka najprv vzorku.

Krok 5. VÝROBA
Výšívací program aplikujeme cez Japonské a Americko-Švajčiarske vyšívacie stroje na textil formou výšivky (šiltovky, tričká, mikiny...) alebo nášivky (znaky, erby), ktoré vyšívame na kvalitný textilný a textilno-pogumovaný materiál s technológiou zatavenia okrajov proti vyprskaniu vlákna. Vyšívame s dennou produktivitou cca 2 500 000 stehov pri 2-3 smennej prevádzke.

Krok 6. EXPEDÍCIA
Po ukončení výroby sa výšivka obstrihá, textil vyžehlí, poskladá a zabalí. Nášivka sa navyše zataví a všetko sa pripraví na expedíciu.

Krok 7. FINAL
Už len faktúra a spokojnosť zákazníka.